KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14303077
nr 1430 3077
Oljemålningar
2 st. Nils Acke, Blomsterstilleben. Signerade och daterade, 1948. Olja på pannå, 30x22, yttermått inklusive ram: 41x34 + 40x32, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:34:29
100 kr
200 kr